Galeria 2020/2021 - Przedszkole-Iława

Idź do spisu treści

Menu główne:

Galeria 2020/2021

Archiwum > 2020/2021
Uroczyste zakończenie roku w grupie Puchatki i Kłapouszki
Ze względu na trwająca pandemie Zakończenie roku w grupach dzieci sześcioletnich odbyło się bez udziału rodziców mimo to dzieci w obu grupach zaprezentowały swoje występy artystycznie pani Dyrektor, były też dyplomy, gratulacje i prezenty.

Realizacja projektu" W naszym ogródeczku". Dzieci posadziły różne kwiaty i rośliny ozdobne. Poznały też wiadomości nt roli owadów zapylających w przyrodzie.
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "WIOSNA BARWAMI MALOWANA"
Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Iławie. Zorganizowany konkurs był okazją do zwrócenia uwagi na piękno i wielobarwność przyrody jaką daje nam wiosna. Z naszego przedszkola udział wzięły trzy dziewczynki z grupy Puchatki: Ola, Marta i Marysia. Ola i Marta otrzymały podziękowanie za udział oraz słodki upominek a Marysia otrzymała wyróżnienie oraz nagrodę rzeczową. Dziewczynki bardzo ucieszyły się z wyróżnień i otrzymanych nagród. Prace, były wykonane techniką dowolną. Do konkursu dzieci przygotowała mgr Renata Błaut. Wyróżnione pracę są umieszczone na wystawie w Bibliotece Miejskiej w Iławie

W przedszkolu realizowane są następujące programy
Wystawa prac o tematyce wiosennej
Wiosna w przedszkolu
Dzień Babci i Dziadka
Dzieci z okazji dnia Babci i Dziadka przygotowały różne niespodzianki, które zostały przedstawione drogą on-line ze względu na obecnie występującą pandemię. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze, wykonały przepiękne prezenty.

BAL KARNAWAŁOWY
29 stycznia 2021 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. W tym roku każda grupa miała Bal u siebie w grupie ze względów pandemicznych. Dzieci przebrane za postacie z bajek bawiły się w rytm skocznej muzyki, były konkursy, zabawy, tańce oraz słodki poczęstunek.

Wizyta Świętego Mikołaja
Pomimo pandemii koronawirusa w dniu dzisiejszym odwiedził nas Mikołaj, wszystko odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały piosenki , wiersze i tańce dziękując w ten sposób Mikołajowi za wspaniałe prezenty. 
Święto Niepodległości
Pielęgnując polskie tradycje 10 listopada 2020 r. w przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. Wszystkie dzieci zaśpiewały hymn Polski, wykonały prace plastyczne prezentujące symbole narodowe. Pani dyrektor złożyła życzenia z okazji Dnia Niepodległości wszystkim dzieciom i pracownikom przedszkola.

W dniu dzisiejszym w grupie „Kangurki” odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Wszystkie dzieci pięknie zaśpiewały piosenki i zaprezentowały nauczone wcześniej wierszyki. Na koniec na dzieci czekał uroczysty poczęstunek, a także medale i dyplomy 🙂
 Dzień Edukacji Narodowej


DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
Dziś był wspaniały dzień dla każdego dziecka – świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Czekało na Nas wiele atrakcji i wspaniałej zabawy. Były też prezenty od Pani Dyrektor.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego