Galeria 2021/2022 - Przedszkole-Iława

Idź do spisu treści

Menu główne:

Galeria 2021/2022

Akcja "I TY BĄDŹ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM"
Od 22.11.2021r. do 14.12.2021r. w naszym Przedszkolu trwała akcja „I TY BĄDŹ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”.
Celem akcji była zbiórka drobnych upominków dla małych pacjentów z oddziału onkologii i hematologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Podczas trwania zbiórki każda grupa aktywnie włączyła się do akcji. Zebraliśmy bardzo dużo prezentów, które zostały zawiezione 20.12.2021r do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Dzięki tej akcji daliśmy naszym przedszkolakom wspaniały przykład niesienia bezinteresownej pomocy chorym i potrzebującym. Dzieci także dowiedziały się, że nie wszyscy ich rówieśnicy mają możliwość spędzenia świąt w domu z bliskimi. Bardzo się cieszymy, że dzieci uczęszczające do naszego Przedszkola oraz ich rodzice mają tak wielkie serca i zechcieli sprawić by na twarzy małych pacjentów pojawił się uśmiech.
DZIĘKUJEMY!!!
Renata Błaut
Mikołajki w przedszkolu
Narodowe Święto Niepodległości
Dzień Edukacji Narodowej
ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
Jest to projekt ekologiczny i edukacyjny, mający na celu podniesienie świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Serdecznie dziękujemy za udział i pełne zaangażowanie w Akcję Ekologiczną, która została zorganizowana w naszym przedszkolu dzieciom i rodzicom. 
Wizyta policjanta w przedszkolu
Nasze przedszkole odwiedził pan policjant, który przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniał numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz ataku groźnego psa. Po pogadance wyruszyliśmy na wspólny spacer w okolice naszego przedszkola. Na koniec dzieci otrzymały od funkcjonariuszy policji prezenty w postaci różnych gadżetów odblaskowych. 
Ogródek Puchatków
Już wkrótce wykopiemy dalie i przechowamy bulwy w piwnicy a wiosną znowu posadzimy, mamy miętę na pyszną herbatkę. Puchatki bardzo dbają o swój ogródeczek. 
"Warsztaty muzyczne- Orkiestra... tylko dlaczego dęta" 17.09.2021 Grupa Puchatki 
Dzień Przedszkolaka
Dzisiaj w przedszkolu obchodziliśmy święto Przedszkolaka, było dużo tańców, zabaw, słodkich i pysznych niespodzianek, były również ciekawe konkurs, w których braliśmy aktywnie udział.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego