Plecy

Misja Przedszkola Miejskiego nr 4 w Iławie

“Tworzymy Przedszkole twórcze, przyjazne dziecku. Zapewniamy wychowankom wszechstronny rozwój, przybliżamy im model zdrowego trybu życia, umożliwiamy aktywne poznawanie świata. Przygotowujemy ich do podjęcia nauki szkolnej. 

Rezultatem naszych działań będzie szczęśliwe dziecko, wrażliwe na potrzeby innych, twórcze, aktywne, przyjazne ludziom i środowisku, o szerokich zainteresowaniach, osiągające gotowość szkolną oraz sukces edukacyjny w szkole.”

Przedszkole Miejskie nr 4 jest czynne od poniedziałku do piątku od 6:00 do 16:30. Przedszkole posiada bardzo dobre warunki lokalowe: duże, dobrze nasłonecznione sale, salę do gimnastyki korekcyjnej, salę sensoryczną, gabinet logopedyczny, gabinet nauczycielski, kuchnię. Dużym atutem przedszkola jest duży, ogrodzony plac zabaw. Przedszkole posiada wykwalifikowaną, profesjonalną i zaangażowaną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci są pod opieką logopedy, psychologa i pedagoga specjalnego. Nauczycielki włączają się w szereg ogólnopolskich programów edukacyjno-wychowawczych, a także tworzą własne innowacje i przedsięwzięcia. Uśmiechy i przyszłość maluchów są dla nas celem i motywacją. 
Pracownicy przedszkola stanowią jego społeczność, każdy jest zaangażowany w swoją pracę i wykonuje swoje zadania z należytą troską o dobro dzieci, ich rodzin oraz budynku.
Posiłki w naszym przedszkolu są przygotowywane przez kucharki zgodnie z wymogami sanepidu.
Posiłki są w następujących porach:
  • śniadanie – 8:30
  • obiad (zupa i II danie) – 11:30
  • podwieczorek – 13:30

Świetne miejsce do rozwoju